icon
Přihlášení Akreditace


Novinky Program Návštěvníci Festival Obchod Partneři Press Kontakt
MENU ▼

Animační workshop LFŠ v Kaktusovém stanu


Chcete vědět, jak se dělá animovaná reklama? Anebo si to rovnou vyzkoušet? Přijďte si zakreslit do našeho Kaktusového stanu!Co se bude v Kaktusovém stanu dít?

Ukážeme vám, jak se dělá kreslená animace a také vám krátce povíme něco o historii animovaného filmu. V další části workshopu si vyzkoušíte kreslenou animaci a také práci v týmu na krátké animované reklamě. Vytvoříte si vlastní animovaný záběr s Kaktusem v hlavní roli na předem zadané téma. K dispozici budou 3 profesionální animátoři, kteří poradí a pomůžou. Animovat a kreslit se bude na tablety. Po zhotovení spotů zjistíte, jak probíhá profesionální dabing vámi zhotoveného animovaného klipu. Na závěr workshopu si pak vaši Kaktusovou reklamu společně prohlédneme a zároveň bude promítnuta v některém z projekčních sálů!

Náš Kaktusový stan bude umístěn u kina Hvězda a nabídne celkem 3 workshopy (každý den pro 20 účastníků) v termínech 27., 28. a 29. července, vždy od 11 do 15 hodin. Workshop je bezplatný a je vhodný pro všechny zájemce od 13 let. Veškeré technické vybavení je účastníkům k dispozici na místě.

Přijďte si za námi zakreslit a pobavit se!

Závazné přihlášky zasílejte na adresu martin.severyn@lfs.cz (spolu se jménem také telefon a email). Na této adrese získáte také další informace k workshopu.

Jelikož se jedná o omezený počet nabízených míst (celkem 60), přihlášky budou kladně potvrzovány do obsazení této kapacity.
Filmové listyPOŘADATEL


HLAVNÍ PARTNEŘINovinky Program Denní program Přehled programových bloků Doprovodné akce Odborný / Industry program Hosté Návštěvníci Než vyrazíte Registrace Akreditace Ubytování Promítací místa Festival O festivalu Vizuální styl LFŠ Historie Ohlasy hostů Fotogalerie Lekce filmu Press Press akreditace Ke stažení Ohlasy v médiích Partneři Záštity Mediální partneři Finanční podpora Spolupráce Kontakt


© 2016 Asociace českých filmových klubů / Všechna práva vyhrazena / Realizace nextWEB / admin